Iesakām apmeklēt: Job.trader.lv

Un tā, eBay kompānijai pašlaik ir aptuveni 20 filiāles dažādās pasaules valstīs. Tomēr, par vienu no mūsu tautiešiem pievilcīgāko, ir kļuvusi tikai pirms gada atklātā izsoles eBay vācu filiāle. Kādēļ tieši vācu? Šādas popularitātes galvenie iemesli ir sekojoši: vislētākā (salīdzinot ar citām eBay filiālēm) preces piegāde gan no Vācijas (pircējiem), gan uz Vāciju (pārdevējiem), lētākās cenas visam, kas saistīts ar elektroniku, sadzīves tehniku un automašīnām (piemēram, jaunu mobilo tālruni Nokia 6610, ar gada garantiju var iegādāties par 20-30 eiro, lielisku, mazlietotu piezīmjdatoru P4 – par 200-300 eiro, jaunu veļas mazgājamo mašīnu Bosch – par 100 eiro, jaunu titāna disku komplektu automašīnai par 80-100 eiro). Tāpat klientus piesaista arī augstais drošības līmenis. Izsoles eBay vācu filiāle tiek uzskatīta par vienu no visdrošākajām, tās vadība tērē ievērojamus līdzekļus, lai sistēmas lietotāji justos droši. Un patiešām, viltoto kredītkaršu cienītāji, nekvalitatīvas preces tirgotāji un tamlīdzīgi darboņi tur ir sastopami visai reti. Lieta tāda, ka visi jaunie kompānijas eBay vācu filiāles lietotāji tiek verificēti ar sistēmas Schufa (kompānijai Schufa pieder milzīga datu bāze par fiziskām un juridiskām personām – Rietumeiropas iedzīvotājiem) palīdzību, izmatojot kredītkarti vai reālo (ne elektronisko) vēstuli, t.i., ja Jums nav iespējas apstiprināt savu personību un adresi ar kredītkartes palīdzību vai Jūsu nav Schufa datu bāzē, Jums, uz reģistrējoties uzrādīto adresi, tiek nosūtīta parasta papīra vēstule ar verifikācijas kodu un, tikai pēc tam, kad Jūs to būsiet ievadījis un pabeigsiet savu reģistrāciju, tiksiet pie tirgošanās. Visus izdevumus uzņemas eBay – reģistrācija aizvien vēl ir vienkārša un bezmaksas.

Nevajag aizmirst par to, ka Vācija bija un ir viena no attīstītākajām Eiropas valstīm ar pietiekami augstu dzīves līmeni un, attiecīgi, milzīgu maksātspējīgu auditoriju. To apstiprina arī pārdevēji. To, ko citās eBay filiālēs ir visai sarežģīti pārdot – eBay vācu filiālē pērk bez problēmām. Lieliski var pārdot visu, kas saistīts ar I un II Pasaules karu – grāmatas, godalgas, pastmarkas, formastērpus un simboliku, pat vecas karalaika fotogrāfijas. Lai cik tas nebūtu savādi, liels pieprasījums ir Baltijas un NVS tautu amatnieku izstrādājumiem, tādiem, kā ‘matrjoškas’, velteņi, koka lādītes, dzintara izstrādājumi utml. Bet elektronikas un sadzīves tehnikas (gan sev, gan ar mērķi realizēt tālāk) iegāde eBay vācu filiālē šobrīd pieņem grandiozus apmērus. Piedāvājumu labums nemazinās. Vairums importa automašīnu īpašnieki (kā arī vienkārši uzņēmīgi cilvēki) pērk automašīnu rezerves daļas un auto aksesuārus eBay vācu filiālē. Pieredze rāda, ka, pat ņemot vērā piegādi, tie izmaksā par 40-50% (!) lētāk. Lieta tāda, ka Vācijā augstu kotējas tikai jaunas automašīnas, bet viss, kas ir lietots, tiek pārdots pa lēto.

vienīgo šķērsli daudziem mūsu klientiem paliek vācu valoda, bet izsoles interfeiss ir noformēts tieši tajā. Bet, kā rāda prakse, šī problēma ir viegli atrisināma ar jebkuras online vārdnīcas palīdzību (piemēram, translate.ru). Daudzi vācu eBay filiāles lietotāji uzreiz aizmirst par šo problēmu, tiklīdz paši ar savām acīm redz cenas un ātri pierod pie šis neērtības. Bet, pēc daudzu cilvēku liecībām, kuri pārvalda vācu valodu, un arī pēc manas personīgās pieredzes, var teikt, ka šoks no nesaprotamu vārdu pārpilnības ļoti ātri pāriet un ar laiku nepieciešamība izmantot on-line vārdnīcas palīdzību rodas aizvien retāk un retāk. Tāpat arī ļoti labi līdz intuitīvais interfeiss.

Un tā, uzlabot savu materiālo stāvokli vai vienkārši nopirkt vai pārdot preci par izdevīgu cenu, Jums palīdzēs kompānijas eBay vācu filiāle.

Reģistrējieties, esiet drosmīgāki !

Jautājumi un piedāvajumi:

banner Xchange network
Top.LV