Iesakām apmeklēt: Job.trader.lv

eBay – pasaulē lielākā izsole Internetā, joprojām ir viens no pašiem „gardākajiem kumosiņiem” tiem, kas vēlas piepelnīties. Respektabla amerikāņu kompānija. Viens no augsto tehnoloģiju pasaules tirgus līderiem, kura 2002. gada finansiālie rezultāti šķita iespaidīgi pat daudz pieredzējušiem ekspertiem. Tādu, pasaulē plaši pazīstamu kompāniju, kā IBM, Sun Microsystems, Visa partneris, Microsoft stratēģiskais partneris... Ar grandiozu apmeklētību un milzīgiem apgriezieniem. Šeit ir iespējams nopirkt un pārdot it visu. Reģistrēšanās un dalība visiem ir pilnībā bezmaksas (reģistrēšanās instrukcijas jūs atrodisiet šeit). eBay izsolē veiksmīgi darbojas visi uzņēmēju tipi – privātpersonas, veikalu pārstāvji, un veselas organizācijas, kas strādā elektroniskās tirdzniecības sfērā.

Sniegšu dažus faktus:

— Jums pilnīgi nav nepieciešams vai vajadzēs minimālu kapitālu, lai sāktu savu biznesu (uzreiz vēlētos piezīmēt, reģistrācija ir pilnībā bezmaksas).

— Risks ir pielīdzināms nullei.

— Jums būs nepieciešams ne vairāk par pusstundu, lai atvērtu un sāktu vadīt Jūsu personīgo izsoli.

— Jūs varat izpētīt „tirgu” jau iepriekš un gūt ļoti skaidru priekšstatu par to, cik labs Jūsu precei būs noiets, pirms Jūs to vispār izvietosiet.

— Nav nepieciešamas nekādas mārketinga iemaņas.

— Jūs varat vadīt savu izsoli no jebkura pasaules punkta.

— Jums pilnīgi nav vajadzīga sava personīgā web lapa.

Starp citu, daudzi mani paziņas, ne tikai no Latvijas, cieši nodarbojas ar kaut kā pārdošanu šajā izsolē (tas viņiem ir kā darbs) – viņiem neslikti sanāk... materiālo rezultātu ziņā... Daži tūkstoši dolāru mēnesī – un tie vēl nav griesti – tā ir iesācēja peļņa... Pārējie atkal pērk šeit sev (vai biznesam) elektroniku, sadzīves tehniku, apģērbu un daudz ko citu „pa lēto”. Bet, ja Jūs nenodarbojaties ar tirdzniecību, bet vēlaties iegādāties nepieciešamu preci, eBay izsolē Jūs atradīsies tūkstošiem kvalitatīvu un nedārgu piedāvājumu!

eBay izsole pastāv kopš 1996. gada un, no pašiem pirmsākumiem, stabili notur līdera pozīcijas. Veiksme tiek nodrošināta ne vien uz neprātīgas reklāmas kampaņas rēķina – vienkāršums un ērtums lietotājam spēlē nebūt ne pēdējo lomu. Šobrīd eBay ir vairāk kā 20 filiāles visā pasaulē, desmiti miljonu reģistrētu lietotāju, simtiem miljonu preču vienību. Tas ir Interneta tirgus, kurā satiekas miljoni cilvēku, lai samainītu veco printeri pret videokarti, pastmarkas pret naglām, pārdotu vai nopirktu vecu dīvānu vai automašīnu, nekustamo īpašumu vai vienkārši pagrozītos starp tādiem pašiem pircējiem vai pārdevējiem. Jā, angļu valoda un nesaprotama izsole – tas daudziem pirmajā brīdi var šķist sarežģīti. Bet neslinkojiet tikt skaidrībā, - un Jūs ieraudzīsiet, ka tas ir ne vien ļoti izdevīgi, bet arī droši un ērti.

Un tā, kas tas ir – tīkla izsole? Skan nepazīstami un nesaprotami. Tomēr viss patiesībā ir ļoti vienkārši. Tas ir liels tirgus, kur cenu nosaka pircējs. Pārdevēji izliek savu preci vispārējai apskatei, nosaka minimālo cenu, tie, kas vēlas iegādāties, nosauc savu cenu. Kas piedāvās vairāk – tam arī pārdos. Jūs, kad vēlaties kaut ko lētāk iegādāties vai pārdot, dodaties uz krāmu tirgu vai tirgu. Tur viss ir salīdzinoši lēti, var pakaulēties. Bet kādēļ iziet no mājās? Pakļaut sevi neskaitāmiem riska faktoriem, tikt apkrāptam? Rietumos visi sen jau ir devuši priekšroku eBay. Serviss ideāls, miljoni visu veidu preču vienību, iespēja tikt apkrāptam samazināta līdz nullei. Bet lieto eBay katrs saviem mērķiem: viens veic sava datora uzlabošanu un izdevīgi tiek vaļā no nomaināmajām sastāvdaļām, cits pārdod vecu gleznu, trešais pērk monētas un markas kolekcijai... Par eBay drošības sistēmu var runāt ilgi, tomēr pateikšu vien, ka blēži, krāpnieki, nekvalitatīvas preces tirgotāji jau sen ir sapratuši, ka eB ay viņiem darīt nav ko un krāpšanai seko nepatikšanas. Un patiešām, šajā starptautiskajā krāmu tirgū var nopirkt-pārdot jebko ( nesen viens biedrs pat izlika pārdošanā savu dvēseli, kāds cits – princeses Diānas kleitu, trešais – atlūzu no stacijas „Mir”).

Un tātad, atgriežoties pie cenām... Skatieties paši... Komentāri ir lieki. Daudz ko var iegādāties par lētu naudu... Datorus, mobilos tālruņus, to aksesuārus, apģērbu, smaržas, stilīgas brilles, mēbeles, televizorus, automobiļu rezerves daļas (pat pašus automobiļus) un daudz ko citu... Jā! Tās nav pasakas. Dators par simtnieku, skeneris par kvartu, mobilais par desmitnieku – tas ir REĀLI. eBay tirgojas ne vien fiziskās personas, bet arī firmas. Pastāvīgi notiek grandiozas izpārdošanas. Un vēl viena raksturīga eBay iezīme - vienkāršums. Droši vien tādēļ desmitiem miljonu cilvēku visā pasaulē jau ir to izvēlējušies. Jūsu kārta. Ja Jūs vēlaties nodarboties ar biznesu, uzlabot savu ģimenes budžetu vai vienkārši vēlaties nopelnīt naudu, tad Jūsu ceļš – ir eBay. Jūs esat gan pārdevēja, gan arī pircēja lomā vienlaicīgi. Jūs vēlaties stabilu tirdzniecību un meklējat iespēju veidot vai iegādāties personīgo internet-veikalu? Tas ir visai izdevumus prasošs un riskants uzņēmums. eBay bezmaksas piedāvās Jūsu rīcībā gatavu veikalu, milzīgu maksātspējīgu auditoriju un garantijas, ka Jūs neapkrāps. Nekādu sarežģījumu. Tiks galā pat skolnieks.

Bet, ja Jums pašlaik nav ko pārdot, taču nopelnīt vēlaties, lūk, Jums teicama, gatava shēma: eBay šobrīd ļoti labs noiets ir krievu alfabēta burtu uzlīmēm datora klaviatūrai. Cik man zināms, tās tiek pārdotas par 5-10 dolāriem komplektā. Pie mums šāds komplekts maksā ne vairāk, kā 50 centi. Pērkat, izliekat preci, kad to nopirks un pārskaitīs Jums naudu – vienkārši nosūtat aploksni ar uzlīmēm uz norādīto adresi . Tikai pirmajā mirklī viss ir sarežģīti – sāciet ar mazumu un Jūs pārliecināsieties par šī biznesa ienesīgumu un vienkāršību. Ticiet, pēc kāda laika Jūsu likmes pieaugs. Jauki ir tas, ka, lai izliktu preci izsolē, Jums tai nav obligāti jābūt. Jūs, pieņemsim, izliekat pastmarku, taču Jums tās nav. Aprakstāt to, pēc tam, ja Jums to nopērk, dodaties to nopirkt un mierīgi nosūtat aploksni. Ja nenopirks – Jūs neko nebūsiet zaudējis.

Jums nav nepieciešams ne ofiss, ne noliktava, ne veikals... Viss, kas Jums ir vajadzīgs – ir eBay izsole. Rupji sakot – tas ir pasaulē vislielākais tirgus ar milzīgu maksātspējīgu auditoriju no visas pasaules, kurā Jūs varat izlikt pārdošanā savu preci vai iegādāties svešu. Pie tam, Jūs varat to darīt, neizejot no savas mājas (visi tā arī dara...). Jūsu prece var arī mierīgi atrasties Jūsu mājās. Tiklīdz, kā izsolē no Jums to nopirks (Jūs varat pārdot cik vien vēlaties preces eksemplāru), Jums atliks vienīgi nosūtīt to Jūsu pircējiem. Lai to izdarītu, Jums jāveic viens vienīgs solis – jāpiereģistrējas. Pēc reģistrēšanās Jūs saņemsiet Pircēja statusu, t.i. – varēsiet iegādāties visu, ko vēlaties, varēsiet apskatīt visu pats un nopirkt vai pārdot Jums nepieciešamo preci, izvēlēties Jums izdevīgāko apmaksas veidu utt. Patreiz eBay ir vairāk kā 20 reģionālās filiāles pasaules lielākajās valstīs. Kādēļ tas ir vajadzīgs? Pirmkārt - neaprakstāmi paplašinās pirkšanas-pārdošanas iespējas. Otrkārt - preces piegāde, kas nopirkta vācu filiālē (kuras apraksts arī ir mūsu mājaslapā) vai Kanādas filiālē Jums izmaksās krietni lētāk kā, piemēram, piegāde no Austrālijas filiāles. Bet tās jau ir nianses, par tām vēlāk.

eBay izsole joprojām ir pats gardākais kumoss tiem, kas vēlas piepelnīties. Pēc daudzu interneta lietotāju liecības, kas ar to strādā, tieši sadarbība ar doto izsoli dod lielāko peļņu, salīdzinot ar citiem peļņas veidiem.

Un tā, reģistrējamies ...

Jautājumi un piedāvajumi:

banner Xchange network
Top.LV