Iesakām apmeklēt: Job.trader.lv

Šeit Jums būs jāveic daži soļi :

1) Jāpiereģistrējas. Reģistrēšanās instrukcija šeit. Starp citu, tā ir parasta standarta reģistrēšanās procedūra, pēc kuras Jūs saņemat Pircēja statusu, t.i., varēsiet pirkt.

2) Jums ir nepieciešams īpašā lapā ievadīt informāciju par Jūsu kredītkarti, vislabāk Visa (ja Jums tās nav, tad karti, bez problēmām, par nelielu summu, varat atvērt jebkurā bankā). Pēc informācijas par karti ievadīšanas, Jūs saņemat otru statusu – Pārdevējs, t.i., tagad Jūs varēsiet arī pārdot savas preces.

Kas gan ir izdevīgāk, pirkt vai pārdot šajā izsolē ?

Domājams, ka tomēr pārdot. Bet tas ir arī sarežģītāk. Izsoles, kā arī jebkura cita tirdzniecība, prasa zināmas iemaņas un, ja vēlaties, nojautu. Tādēļ, lai sagatavotu sevi pārdevēja lomai, pirmkārt – nevajag steigties. Pēc reģistrēšanās eBay Jums ir nepieciešams tā teikt, iejusties. Tādēļ paklaiņojiet pa izsoli, palūkojieties, ko tur pārdod mūsu tautieši un ko vislabprātāk pērk bagātie amerikāņi un tiem līdzīgie. Uzreiz jāatzīmē, ka, lai kļūtu par oficiālu pārdevēju, būs nepieciešami nelieli izdevumi, - nāksies iegādāties kredītkarti (piemēram, Visa Internet). Lieta tāda, ka eBay ieturēs no Jums 1,5% no preces vērtības par lotes atklāšanu un 5% par slēgšanu. Nekā sarežģīta, - kaut kas līdzīgs tam, ko no Jums ietur komisijas veikalā. Un bez tam, uz šo pašu karti Jums pārskaitīs naudu arī pircēji. No iepriekšējā raksta Jūs jau zināt, prece tiek nosūtīta tikai pēc tam, kad Jūs saņemat naudu no pircēja, neaizmirstiet preces cenā iekļaut pārsūtīšanas izdevumus.

Ar ko sākt ?

Jāsāk, kā pierasts, ar mazāko, - piemēram, ar senlaicīgiem divlatniekiem, metāla rubļiem ar Ļeņina vai Maskavas Olimpisko spēļu attēlu, kaut kādu spēļu mantiņu tautas tērpā utml. Šajā gadījumā Jums arī nebūs nekādu problēmu ar pārsūtīšanu pa pastu. Pēc tam, gūstot praktiskas iemaņas, Jūsu apetīte noteikti pieaugs. Bet, lai pelnītu pieklājīgu naudu, ir jānodrošina sevi pret iespējamajām neveiksmēm, - pazvaniet uz pastu un noskaidrojiet precīzi, ko var pārsūtīt bez problēmām un par ko ir jāsamaksā nodoklis, kuru jebkurā gadījumā Jūs iekļausiet preces cenā, bet par to ir jāparūpējas iepriekš.

Daži manu draugu pieredzes piemēri.

Jautājumi un piedāvajumi:

banner Xchange network
Top.LV