Iesakām apmeklēt: Job.trader.lv

Ja Jūs vēlaties būt pircējs: Daudz ko var iegādāties par smieklīgi zemām cenām... Jums ir jāveic viens vienīgs solis – jāpiereģistrējas. Pēc piereģistrēšanās Jūs saņemsiet Pircēja statusu, t.i., varēsiet iegādāties visu, ko vēlaties.

Reģistrēšanās instrukcija šeit.

Kādēļ pirkt ?

Protams, tādēļ, ka tas ir izdevīgi! Ir vairākas preču kategorijas, kuras Vacijā, piemēram, maksā daudz lētāk, kā Latvijā, īpaši tad, ja tās ir izlaistas pāris gadus atpakaļ un Amerikā jau skaitās mazliet morāli novecojušas, tajā pat laikā, pateicoties augstajai kvalitātei, saglabājot pilnu darbaspēju un gatavas kalpot jaunajam īpašniekam vēl daudzus gadus. Pie tādām precēm pieder pirmkārt jau : elektronika, datori, perifērijas iekārtas (printeri, skeneri un tml.), datoru sastāvdaļas, mobilie tālruņi. Kā rāda pieredze, viss augstāk minētais eBay izsolē maksā 2-3 reizes lētāk kā veikalos. Tas ir ļāvis man atvērt nelielu, bet visai pieklājīgu biznesu, kas izskatās šādi: nopērku izsolē preci par amerikāņu cenām, pēc tam - nododu savā dzimtajā pilsētā jebkurā veikalā, par vietējām cenām. Pie tam, nav nekādu papildus izdevumu (ārzemju pase, biļetes, viesnīcas)!

Kā pirkt ?

Tāpat, kā jebkurā citā izsolē, prece, kas tiek izlikta pārdošanā, tiek saukta par loti. Pati tirdzniecība ilgst dažas dienas - no 3 līdz 10. Lai atrastu nepieciešamo preci, var izmantot katalogu – rubrikatoru vai meklēšanas sistēmu, ievadot atbilstošu preces nosaukuma lauciņu. Iesākumā prece, kā likums, tiek izlikta par smieklīgām cenām, piemēram, vairums piezīmjdatoru tiek piedāvāti tikai par 1 euro ! Tas tiek darīts, kā Jūs nojaušat, lai iesaistītu tirgošanās procesā pēc iespējas vairāk pircējus, kam jānodrošina maksimālā pārdošanas cena. Gala cenas tik un tā ir daudz zemākas, kā pie mums, - uz tā rēķina, ka nav neskaitāmu starpnieku, un nopirkt nesliktu piezīmjdatoru par nieka 250-300 dolāriem – ir visai reāli. Pēc tirgošanās noslēgšanas pircējs un pārdevējs sarakstās viens ar otru pa elektronisko pastu un norunā piegādes veidu: tā var būt pašpiegāde (ja nu kāds no paziņām tieši atgriežas no ārzemēm), bet, visbiežāk, - pārsūtīšana pa pastu. Pie tam, tās izdevumus sedz pircējs. Piemēram, divu kilogramu bandroles sūtījums uz Latviju maksās aptuveni 3-8 euro. Prece tiek izsūtīta tikai pēc tam, kad pārdevējs ir saņēmis naudu, pie tam, šinī gadījumā krāpšanās notiek ļoti reti, jo pircējam un pārdevējam ir personīgais reitings – savdabīgs personīgais dosjē, kurā tiek ietvertas un izliktas apskatei visas ienākušās sūdzības, ja tādas ir. Tādēļ no tā, kurš uzvedīsies nekorekti, vairāk neviens neko un nekad nepirks. No tā izriet, ka izvēloties pārdevēju ar augstu reitingu, Jūs samazināt iespēju pazaudēt savu naudu līdz pat nullei. Saņemot sūtījumu, ja tā vērtība pārsniegs 100 latus, pēc Latvijas likumdošanas tiek ieturēts nodoklis 18% apmērā no tās summas daļas, kas pārsniedz 100 latus. Citās valstīs ir spēkā līdzīgi likumi, ar kuriem iepazīties var ikkatrs, apmeklējot vietējo pasta nodaļu. Bet pat tad, ja Jums nāksies samaksāt gan nodokli, gan arī par pasta pakalpojumiem, un rezultātā, piemēram, piezīmjdators Pentium 4 Jums izmaksās 150-200 euro robežās, - tas ir daudz lētāk, nekā tā cena Latvijā. Bet, ja Jūs iegādājaties preci, kuras vērtība ir zem 100 latiem, tad ar muitu Jums vispār nebūs nekādu problēmu. Tādēļ sākt ir izdevīgāk ar maziem pirkumiem. Naudu par iegādāto preci var pārsūtīt dažādos veidos (kā vienosieties ar pārdevēju) : ar bankas čeku, pasta pārvedumu, caur Western Union... Bet vislabāk un visātrāk – ar Visa kredītkarti, kuru var iegādāties gandrīz jebkurā bankā. Pie tam, atsevišķas bankas tagad imitē elektroniskās (virtuālās) kredītkartes, kuras iegāde maksās ne vairāk kā 3-8 euro Parex Banka).

Ejam tālāk ...

Jautājumi un piedāvajumi:

banner Xchange network
Top.LV