Iesakām apmeklēt: Job.trader.lv

Un tā, kā jau Jūs droši vien zināt, eBay kompānijai patreiz ir aptuveni 20 filiāles dažādās pasaules valstīs un centrālais ofiss ASV. Tagad mēs veltīsim uzmanību Kanādas filiālei, un tieši to daudzi mūsu tautieši ir noskatījuši sev un visai veiksmīgi ar to strādā, pelnot gan uz pirkumiem, gan pārdodot. No savas puses mēs iesakām eBay izsoles Kanādas filiāli lietotājiem – iesācējiem, kuriem nav pieredzes tirdzniecībā. Izskatīsim sīkāk eBay Kanādas filiāles plusus un mīnusus. Par galveno tās priekšrocību iesācējiem (un ne tikai), daudzi uzskata tās „rimtumu”, precīzāk to, ka biznesa haizivis, kas pelna iztiku pērkot un pārdodot preces eBay izsolē, kas diennaktīm seko līdzi tirgum un likmēm, un šādu cilvēku ir pietiekoši daudz, ir iecienījušas amerikāņu eBay, kas atvērās pirmā, kuru katru dienu apmeklē milzīgs cilvēku daudzums no visas pasaules, kur tirgū tiek izliktas tūkstošiem lotes katru dienu. Noslīpētais preču piegādes mehānisms un nostrādātie darījumu kontakti arī ir svarīgi aspekti, kas piesaista cilvēkus eBay amerikāņu filiālei. Daudzi, starp citu, dod priekšroku amerikāņu eBay, jo dzīvo ASV. Starp desmitiem miljonu izsoles eBay amerikāņu filiāles locekļiem – lielākā daļa ir amerikāņi. Tas nozīmē, ka preču piedāvājumu ir ļoti daudz, bet arī potenciālo pircēju ir gana un par labām lotēm rodas cīņas ne pa jokam, bet dažkārt (līdzīgi fakti nav retums), aizraušanās karstumā pircēji izliek par preci daudz vairāk, nekā tā maksā patiesībā, tikai tādēļ, lai „paceltos” virs konkurentiem.

Daudzi profesionāļi, lai uzreiz atvēsinātu konkurentu degsmi, nosauc maksimāli izdevīgāko cenu, t.i., visaugstāko cenu, par kuru, preci nopērkot, viņi vēl varēs gūt sev peļņu, to pārdodot tālāk. Jauniņajam, kas slikti pazīst eBay lietotāju tikumus, pārdošanā esošo preču specifiku un arī pašu izsoles struktūru, iesākumā ir grūti noorientēties un gūt no šādas „straujas” tirgošanās pienācīgu labumu. eBay izsoles Kanādas filiāle – lieliska alternatīva. Lietotāju skaits ir daudz mazāks, tirgošanās mierīgāka – ir laiks noorientēties, padomāt, apsvērt. Preču skaits, protams, arī ir mazāks, bet ne pārāk. Lietotāji, atšķirībā no izsoles amerikāņu filiāles, kur ir daudz ārzemnieku, pārsvarā ir kanādieši – mierīgi, labsirdīgi un likumpaklausīgi bagātas valsts iedzīvotāji. Pēc baumām – eBay Kanādas filiālē krāpšanas gadījumi ir konstatēti vismazāk. Piegādes izmaksas ir tādas pašas, kā no ASV, bet prece pienāk ātrāk.

Nopietnu konkurenci Kanādas eBay rada Vācijas eBay, jeb kompānijas eBay vācu filiāle ( tās apraksts arī ir mūsu lapā, šeit). Lotes piegāde no Vācijas eBay ir daudz lētāka, taču lielākie šķēršļi vairumam tēvzemes lietotāju ir vācu valoda, bet izsoles interfeiss ir vāciski, un nesenā eiro celšanās attiecībā pret dolāru, kas nozīmē, ka cenas eBay izsoles vācu filiālē arī ir cēlušās (mūsu ekvivalentā). Kanādas filiāle šajā ziņā ir nevainojama – vairumam zināmā angļu valoda, gandrīz visas tirgošanās notiek par amerikāņu dolāriem, ir piedāvājumi arī par kanādiešu dolāriem, bet amerikāņu pieņem praktiski visi pārdevēji. Preču izvēle ir milzīga, tāpat, kā visās pārējās eBay filiālēs, bet mūsu tautieši pārsvarā pērk sadzīves elektropreces : televizorus, video magnetofonus, CD atskaņotājus, faksus, datorus, modemus, mobilos telefonus un to aksesuārus, sadzīves priekšmetus : apģērbu, apavus, smaržas, modernas brilles, traukus, sīkās mēbeles, un visu, kas saistīts ar automašīnām : rezerves daļas, riepas, automūziku un daudz ko citu.

Jautājumi un piedāvajumi:

banner Xchange network
Top.LV